O mne

Mgr.art. Katarína Vargová

výtvarníčka, certifikovaná arteterapeutka, certifikovaná supervízorka v pomáhajúcich profesiách, lektorka výtvarných a keramických kurzov, firemných workshopov a teambuildingov, členka Asociácie slovenských arteterapeutov ASA.

Maľujem obrazy, tvorím vlastné diela. Organizujem výtvarné tvorivo - relaxačné kurzy, arteterapeutické stretnutia a rôzne iné aktivity pre dospelých i deti. Na kurzoch je vždy výborná atmosféra a príjemní ľudia. Mnohí z nich sa do Ateliéru znovu vracajú. To je pre mňa najlepšia referencia, že to čo robím má pozitívny význam a zmysel. Hlina pôsobí na nás všetkých naozaj terapeuticky. Mnohí prichádzajú s pochybnosťami či to vôbec zvládnu. Ich radosť je o to väčšia, keď si odnášajú domov svoje vlastnoručne vymodelované a naglazované dielka. Častokrát neveria, že to čo vidia urobili sami.  Hlina je úžasný materiál, doporučujem skúsiť a zažiť.

Teším sa na vás.                                   

Čaro tvorby z keramickej hliny ma oslovilo pred niekoľkými rokmi. Hlina je bez pochyby úžasný materiál, ktorého podmanivosť som sama pocítila na vlastných rukách.

0d roku 2007 čarujem z tohoto úchvatného materiálu diela , ktoré robia radosť svojim majiteľom, ako lektorka túto radosť a zážitok z tvorby sprostredkovávam aj iným ľuďom.

V príjemnom prostredí Ateliéru vznikajú moje autorské diela. Ako arteterapeutka vediem individuálnu i skupinovú arteterapiu. Organizujem tiež tvorivo - výtvarné kurzy kresby, maľovania i keramiky, kde môžete zabudnúť na každodenné starosti a stres, svoje pocity a myšlienky preniesť do svojich vlastných výtvorov.

V Ateliéri je aj predajná galéria mojich autorských diel. Mnohé z nich, interiérové aj exteriérové, už robia radosť a spríjemňujú prostredie svojim majiteľom. Aktuálne hotové diela na predaj nájdete v Art shope.

Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy