Relax, zábava i terapia pre rodinu

Tvorivý relax pre rodinu tzn. MAMA + OTEC + DIEŤA / DETI či babka a dedko.

Hlina je jedinečné médium nielen v umení, v práci pre radosť z vlastnej tvorby, ale aj v arteterapii a v relaxačnej činnosti. Prináša úsmev a radosť. Cieľom tejto hravej a tvorivej relaxačno-terapeutickej činnosti je posilniť vzťahy medzi členmi rodiny. Učiť sa komunikácii, vzájomnému rešpektu a predovšetkým mať radosť zo spoločne stráveného času a diela.

Rodinné stretnutia v Ateliéri sú skvelým relaxom a zmenou každodenného stereotypu. Rodina si pri tímovej práci posilňuje pocit spolupatričnosti a radosti zo spoločne vytvoreného diela. Hotové naglazované a vypálené dielo v podobe napr. reliéfu si môžete zavesiť doma na stenu alebo v podobe plastiky niekde umiestniť. Vždy vám bude pripomínať zážitok v Ateliéri. Tieto spoločne strávené chvíle sú dôležité najmä pre deti,  rodičov ale i starých rodičov.  To, že ste nikdy s hlinou nemodelovali nie je prekážkou, pomocou lektora to  zvládnete.

Rodina si môže zvoliť vlastnú tému. Je potrebné si dohodnúť 2 termíny s minimálne týždňovým odstupom.

Prvý termín 2 hod. modelovanie. Potom dielo musí vyschnúť a následne sa vypáli v keramickej peci.
Druhý termín 2 hod. vypálené dielo sa maľuje - glazuje a potom sa znovu musí vypáliť.           2 + 2 hod. / 240 min.

Kurz je možné realizovať pri minimálnom počte 2 x dospelí + dieťa / deti.

  Cena :  2 + 2 hod. - mama + otec + 1 dieťa = 148,- eur

1. Modelovanie 2hod. :      - 1 dospelá osoba - 28- eur

                                             - dieťa - 18,-eur, ďalšie dieťa - 13- eur  ( dieťa do 13 r. )

2. Glazovanie  2hod. :       - 1 dospelá osoba - 28,- eur

                                             - dieťa -18,- eur, ďalšie dieťa - 13,- eur ( dieťa do 13 r. )


Termín je   potrebné dohodnúť s lektorkou. Termin počas víkendu + 15;- eur .

kontakt: Katarína Vargová - 0903 216 372, mail: katy.vargova@gmail.com

Práca s hlinou posilňuje sebavedomie a sebahodnotenie, stimuluje hmatovú citlivosť,  pôsobí relaxačne a rehabilitačne,  rozvíja tvorivosť, fantáziu a estetické cítenie,  uvoľňuje napätie, stres a uspokojuje potrebu zmysluplnej činnosti.

V cene je zahrnuté: - keramická hlina, - keramické glazúry, - 2x výpal v keramickej peci na každý výrobok, - pracovné pomôcky, - režijné náklady. Cena rešpektuje nevyhnutnosť profesionálneho prístupu.                                                                                                               ...................................................................................................................................................................................

Vaše hodnotenie:

Čas strávený rodinnou tvorbou bol úžasný. Deti sa už nevedeli dočkať, kedy pôjdeme glazovať a s napätím očakávali výsledok. Katka sa vedela skvelo prispôsobiť dynamike rodiny, nechala nám kreatívny priestor a pritom dokázala vysvetliť techniky a naučiť nás ako s hlinou pracovať. Veľmi sme si to spolu užili a radi si to zopakujeme.                                               K.M.

Dobry deň či večer,
uz týžden zabúdam poslať poďakovanie a tak v túto nočnú hodinu som si povedal, že už to musím urobiť. Minulý piatok, keď sme sa vrátili urobili sme si výstavku a celá rodina sme sa tešili z vecičiek. Niektoré si deti hneď zobrali, že sú ich a už ich ani nevrátili. Ešte stále sa vytešujeme a hľadáme miesto uloženia. Chcem sa poďakovať za pomoc pri tvorbe aj za existenciu takejto ponuky. Pravdepodobne podľa reakcii manželky a detí sa na jar z veľkou pravdepodobnosťou ozveme.
S poďakovaním
R.S.

Kontaktný formulár

Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy