Tvorivý relax - individuálne lekcie 

Individuálne lekcie

 

Lekcie s klientom vedie výtvarníčka, lektorka.                                                       1 . Modelovanie 1 osoba 20,- eur / 60 min.                                                         2. Glazovanie  1 osoba 20,- eur / 60 min.                                                  dospelí a mládež : á 20,- eur / os / 60min. 1 dospelý  a dieťa do 13 r. - 35,- eur / 60 min. , ďalšie dieťa 10,- eur   

3. Točenie na hrnčiarskom kruhu 20,- eur / 60 min. / osoba                           Pri predplatení 8 lekcií - 5% zľava                                                                        Pri predplatení 13 a viac lekcií  - 7% zľava

Termín absolvovania lekcie / lekcií je potrebné dohodnúť s lektorkou v dostatočnom časovom predstihu, kvôli zladeniu vzájomných termínov.   

Úhradu kurzu realizujte prosím vopred na č.ú. SK66 8360 5207 0042 0559 3645, uveďte prosím svoje meno.

                                                                                                                               Na individuálnej lekcii tvorby z keramickej hliny sa naučíte základy modelovania, rôzne prístupy a techniky, alebo točenia na hr. kruhu. Následne po usušení a vypálení diela si môžete na ďalšej lekcii dielo naglazovať, to je finálna úprava diela. Po vypálení v keramickej peci je dielo hotové a pripravené Vám robiť radosť. To, že ste s hlinou ešte nepracovali nie je prekážkou. S pomocou lektora to zvládnete. Modeluje sa podľa vašich predstáv a nápadov za pomoci lektora, diela do 30 cm.  Podáva sa bylinkový čaj z vlastnoručne zbieraných a sušených bylín alebo kávička.

V cene je zahrnuté:  keramická hlina,  keramické glazúry, 1x výpal v keramickej peci na každý výrobok,  pracovné pomôcky,  režijné náklady. Cena rešpektuje nevyhnutnosť profesionálneho prístupu.


Keramická hlina je bezpochyby úžasný materiál a práca s ňou je relaxačná zároveň. Posilňuje sebavedomie a sebahodnotenie, stimuluje hmatovú citlivosť, pôsobí relaxačne, rehabilitačne, rozvíja tvorivosť, fantáziu a estetické cítenie, uvoľňuje napätie, stres a uspokojuje potrebu zmysluplnej činnosti.


Ak by ste chceli darovať zážitok z tvorby niekomu blízkemu , môžete mu darovať darčekový poukaz. Darčekový poukaz môžete použiť na niektorý z kurzov, alebo na nákup autorského diela v Ateliéri, kde nájdete ich široký výber. Po úhrade darčekový poukaz pošlem mailom.

Objednajte si kurz.

Vyplňte všetky potrebné údaje čo najskôr sa Vám ozvem.

Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy