Tvorivý relax - kurz keramiky

STREDA   03.04. - 05.06. 2024  17.00 - 19.00 hod.

8 týždňov / pre dospelých /

    Srdečne Vás pozývam do príjemného prostredia môjho Ateliéru, kde je vždy veľmi dobrá atmosféra a príjemní ľudia. Sami na sebe pocítite radosť a hrdosť z dosiahnutých výsledkov. Kurzy sú určené pre dospelých. Takéto neformálne stretávanie sa jednotlivcov pri tvorivej činnosti má pozitívny vplyv na duševné zdravie. Je to možnosť pravidelnej psychohygieny, vnímania prítomného okamžiku, spojenia sa s vlastným vnútrom.

Na kurzoch sa modeluje, podľa vašich predstáv a nápadov za pomoci lektora, diela do 30 cm. To, že ste s hlinou ešte nepracovali nie je prekážkou. S pomocou lektorky to zvládnete. K dispozícii sú tri druhy keramickej hliny, cca 70 farieb glazúr a veľa pomôcok na tvorenie. Podáva sa bylinkový čaj z vlastnoručne zbieraných a sušených bylín alebo kávička.

Miesto na kurze je potrebné dohodnúť s lektorom v dostatočnom časovom predstihu, kvôli dostupnosti voľného miesta.

kurz v Stredu :          17.00 - 19.00 hod.

Lekcie trvajú 2 hod. / 120 min./

Kurz trvá 8 týždňov - 16 hodín, /1h / 60 min./ každú stredu v danom termíne.    Skupinu tvoria iba dospelí.

Cena: dospelý  160,- eur ( môže sa ešte meniť podľa aktuálneho vývoja cien energií )

Fixné miesto na kurze Vám môžem garantovať, až po jeho úhrade, počet miest v skupine na kurze je limitovaný / max. 10 os /, preto ak máte záujem, rezervujte si miesto v časovom predstihu. Cena kurzu sa hradí vopred.

Prihlásiť sa môžete mailom alebo  kontaktným formulárom.

V prípade, že počas dĺžky trvania kurzu niekedy nemôžete prísť, môžete si túto absenciu nahradiť počas kurzu po dohode s lektorom, iba v prípade ak je voľné miesto na inom kurze. / viď pravidlá kurzu /

Aj v priebehu dĺžky trvania kurzu sa môžete k nám pridať, ak je ešte voľné miesto. V takom prípade sa cena kurzu vypočíta od nástupu do konca kurzu - 2h / 120 min. / dospelí - 23 ,- EUR / min. však 50 % dĺžky trvania kurzu /.
Ak pripadne na niektorú stredu pracovné voľno, tento sa do ceny kurzu nezapočíta , alebo kurz sa predĺži o tento termín.

Pre inšpiráciu si môžete prezrieť fotogalériu - Diela dospelých - kde sú realizované diela účastníkov kurzov.

Prosím záujemcov o kurz, aby si pozorne prečítali pravidlá kurzu.

kontakt: Katarína Vargová , tel.: 0903 216 372
e-mail: katy.vargova@gmail.com

V cene je zahrnuté: - keramická hlina, - keramické glazúry, - 2x výpal v keramickej peci na každý výrobok, - pracovné pomôcky, - režijné náklady, tzn. rešpektuje nevyhnutnosť profesionálneho prístupu.

Príjemne, zmysluplne relaxovať a vytvoriť si vlastné dielka, ktoré potešia Vás alebo Vašich blízkych môžete s nami každú STREDU v danom období.

Keramická hlina je bezpochyby úžasný materiál a práca s ňou je relaxačná zároveň. Posilňuje sebavedomie a sebahodnotenie, stimuluje hmatovú citlivosť, pôsobí relaxačne, rehabilitačne, rozvíja tvorivosť, fantáziu a estetické cítenie, uvoľňuje napätie, stres a uspokojuje potrebu zmysluplnej činnosti.

Ak by ste chceli darovať zážitok z tvorby niekomu blízkemu , môžete mu darovať darčekový poukaz, ktorý na základe Vami vybraného kurzu alebo vo forme peňažnej hodnoty Vám pripravím a následne po úhrade pošlem mailom.

Objednajte si kurz

Vyplňte všetky potrebné údaje , čo najskôr sa Vám ozvem späť.