Tvorivý relax - kurz keramiky

Pondelok  15.04. - 24.06. 2024

11 týždňov  / pre dospelých /  

      Srdečne Vás pozývam do príjemného prostredia môjho Ateliéru, kde je vždy veľmi dobrá atmosféra a príjemní ľudia. Sami na sebe pocítite radosť a hrdosť z dosiahnutých výsledkov. Kurzy sú určené pre dospelých. Takéto neformálne stretávanie sa jednotlivcov pri tvorivej činnosti má pozitívny vplyv na duševné zdravie. Je to možnosť pravidelnej psychohygieny, vnímania prítomného okamžiku, spojenia sa s vlastným vnútrom.

Na kurzoch sa modeluje, podľa vašich predstáv a nápadov za pomoci lektorky, diela do 30 cm. To, že ste s hlinou ešte nepracovali nie je prekážkou. S pomocou lektorky to zvládnete. K dispozícii sú tri druhy keramickej hliny, cca 90 farieb glazúr a veľa pomôcok na tvorenie. Podáva sa bylinkový čaj z vlastnoručne zbieraných a sušených bylín alebo kávička.

Miesto na kurze je potrebné dohodnúť s lektorkou v dostatočnom časovom predstihu, kvôli dostupnosti voľného miesta.

PONDELKOVÉ kurzy : 16.00 - 18.00 / 1 skupina                                           18.15 - 20.15 /  2 skupina

1 skupina

2. skupina

Lekcie trvajú 2 hod. / 120 min./        

Kurz trvá 11 týždňov - 26 hodín, / 1h / 60 min./ každý pondelok v danom termíne pre. Skupinu tvoria iba dospelí.

Cena: dospelí -  209,- eur

Prihlásiť sa môžete mailom katy.vargova@gmail.com.

Fixné miesto na kurze Vám môžem garantovať, až po jeho úhrade, počet miest v skupine na kurze je limitovaný / max. 10 os /, preto ak máte záujem, rezervujte si miesto v časovom predstihu. Cena kurzu sa hradí vopred.

V prípade, že počas dĺžky trvania kurzu niekedy nemôžete prísť, môžete si túto absenciu nahradiť počas kurzu od 16.00 - 20.15 hod. po dohode s lektorom, iba v prípade ak je voľné miesto na kurze. 

Aj v priebehu dĺžky trvania kurzu sa môžete k nám pridať, ak je ešte voľné miesto. V takom prípade sa cena kurzu vypočíta od nástupu do konca kurzu - 2h / 120 min. /  dospelí- 23 ,- EUR / min. však      50 % dĺžky trvania kurzu /. 
Ak pripadne na niektorý pondelok pracovné voľno, tento sa do ceny kurzu nezapočíta , alebo kurz sa predĺži o tento termín.

Pre inšpiráciu si môžete prezrieť fotogalériu - Diela dospelých - kde sú realizované diela  účastníkov kurzov.

Prosím záujemcov o kurz, aby si pozorne prečítali pravidlá kurzu.

V cene je zahrnuté: - keramická hlina, - keramické glazúry, - 2x výpal v keramickej peci na každý výrobok, - pracovné pomôcky, - režijné náklady, produkcia, postprodukcia, lektorka. Cena rešpektuje nevyhnutnosť profesionálneho prístupu.

Príjemne, zmysluplne relaxovať a vytvoriť si vlastné dielka, ktoré potešia Vás alebo Vašich blízkych môžete s nami každý PONDELOK v danom období.                   ...................................................

Keramická hlina je bezpochyby úžasný materiál a práca s ňou je relaxačná zároveň. Posilňuje sebavedomie a sebahodnotenie, stimuluje hmatovú citlivosť, pôsobí relaxačne, rehabilitačne, rozvíja tvorivosť, fantáziu a estetické cítenie, uvoľňuje napätie, stres a uspokojuje potrebu zmysluplnej činnosti. Sami na sebe pocítite radosť a hrdosť z dosiahnutých výsledkov. Na kurzoch sa modeluje , podľa vašich predstáv a nápadov za pomoci lektorky.

Ak by ste chceli darovať zážitok z tvorby niekomu blízkemu , môžete mu darovať darčekový poukaz. Darčekový poukaz môžete použiť na niektorý z kurzov, alebo na nákup autorského diela v Ateliéri, kde nájdete ich široký výber. Po úhrade darčekový poukaz pošlem mailom.

Objednajte si kurz cez kontaktný formulár

Vyplňte všetky potrebné údaje , čo najskôr sa Vám ozvem späť.

Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy Keramika kurzy