Tvorivý relax - kurz keramiky pre dospelých


UTOROK  7. 9. 2021 - 14. 12. 2021

                     

      Srdečne Vás pozývam do príjemného prostredia môjho Ateliéru, kde je vždy veľmi dobrá atmosféra a príjemní ľudia. Sami na sebe pocítite radosť a hrdosť z dosiahnutých výsledkov. Kurzy sú určené pre dospelých. Takéto neformálne stretávanie sa jednotlivcov pri tvorivej činnosti má pozitívny vplyv na duševné zdravie. Je to možnosť pravidelnej psychohygieny, vnímania prítomného okamžiku, spojenia sa s vlastným vnútrom.

Na kurzoch sa modeluje, podľa vašich predstáv a nápadov za pomoci lektora, diela do 30 cm. To, že ste s hlinou ešte nepracovali nie je prekážkou. S pomocou lektora to zvládnete. Naučíte sa základy modelovania a glazovanie, rôzne techniky a prístupy v tvorbe. K dispozícii je cca 70 farieb glazúr a veľa pomôcok na tvorenie. Podáva sa bylinkový čaj z vlastnoručne zbieraných a sušených bylín alebo kávička.

Utorkový kurz :            9.00 - 11.00 hod.

 

Kurz trvá  15 týždňov - 30 hodín, / 1h / 60 min./  v danom termíne.

Ak je voľné miesto môžete sa pridať aj dodatočne.

Cena celého kurzu :

dospelý  - 210,- EUR / 8 hod. / 1h / 60 min. - 7,- eur   

Úhradu kurzu realizujte prosím na účet SK66 8360 5207 0042 0559 3645, uveďte prosím svoje meno.

Fixné miesto na kurze Vám môžem garantovať, až po jeho úhrade, pretože počet miest kurzu je limitovaný / max. 10 os /. Cena kurzu sa hradí vopred.

Pre inšpiráciu si môžete prezrieť fotogalériu - Diela dospelých- kde sú diela účastníkov kurzov.

V cene je zahrnuté: - keramická hlina, - keramické glazúry, - 2x výpal v keramickej peci na každý výrobok, - pracovné pomôcky, - režijné náklady, lektor, tzn. rešpektuje nevyhnutnosť profesionálneho prístupu.

Prosím záujemcov o kurz, aby si pozorne prečítali pravidlá kurzu.

Prihlásiť sa môžete telefonicky aj kontaktným formulárom.

Keramická hlina je bezpochyby úžasný materiál a práca s ňou je relaxačná zároveň. Posilňuje sebavedomie a sebahodnotenie, stimuluje hmatovú citlivosť, pôsobí relaxačne, rehabilitačne, rozvíja tvorivosť, fantáziu a estetické cítenie, uvoľňuje napätie, stres a uspokojuje potrebu zmysluplnej činnosti.

Ak by ste chceli darovať zážitok z tvorby niekomu blízkemu , môžete mu darovať darčekový poukaz. Darčekový poukaz môžete použiť na niektorý z kurzov, alebo na nákup autorského diela v Ateliéri, kde nájdete ich široký výber. Po úhrade darčekový poukaz pošlem mailom.